Student Missionaries 2008-2009

Name: Elena Acosta
Spain
Name: Jonathan Adels
Washington
Name: Mindy Almeter
Nicaragua
Name: Anna Alvarez
Peru
Name: Todd Armstrong
Pohnpei
Name: Kevin Attride
Peru
Name: Krystal Barton
Tanzania
Name: Renee Baumgartner
Ethiopia
Name: Joselyn Benabe
Campion Academy
Name: Travis Bischof
Majuro
Name: Kenny Blaser
Chuuk
Name: Stephen Block
Hong Kong
Name: Chris Bolton
Blue Mountain Academy
Name: Mandy Brady
El Salvador
Name: Andrew Busche
Pisgah Academy
Name: Ale Canizales
Palau
Name: Brian Castellanos
Thailand
Name: Ashlee Chism
Ebeye
Name: Chris Christiansen
Mongolia
Name: Eddie Christiansen
Honduras
Name: Brittany Cinqyuemani
Atlanta
Name: Carlos Cordero
Denmark
Name: Karla Coupland
Guyana
Name: Sarah Crowder
Guatemala
Name: Mayri Cruz
Bolivia
Name: Stella DeBrito
Korea
Name: Nathan DeWild
Marshall Island- Jeh
Name: Lucas Dobyns
Tanzania
Name: Berline Dormeus
China
Name: Kristina Dunn
Pohnpei
Name: Tommy Dunn
Pohnpei
Name: Rob Dykes
Thailand
Name: Stephanie Earle
Thailand
Name: Phoebe Eller
Thailand
Name: Heather Elmendorf
Taiwan
Name: Megan Elmendorf
Taiwan
Name: Kristen Eszler
Peru
Name: Linda Ferguson
Peru
Name: Hannah Freire
Yap
Name: Robin George
Thailand
Name: Brian Glass
Philippines AFM
Name: Cory Goodwin
Thailand
Name: Ashley Goulet
Palau
Name: Jorge Granada
Thailand
Name: Kasper Haughton
Australia
Name: Lindsey Hawkins
Thailand
Name: Stefan Heisler
Chad
Name: Shaunda Helm
Ethiopia
Name: April Hills
Majuro
Name: Martina Houmann
Norway
Name: Ansley Howe
Chad
Name: Andrea Issa
Egypt
Name: Sherry Jensen
Yap
Name: Becky Johnson
India
Name: Evan Johnson
Majuro
Name: Lizzie Johnson
Ethiopia
Name: Mindy Joshnik
India
Name: Sandra Kemboi
Highland Academy
Name: Bryana Kitchen
Denmark
Name: Robin Knight
Pisgah Academy
Name: Joel Kurtz
Ethiopia
Name: Kyle Leeper
Hawaii
Name: Nardia Leonce
Argentina
Name: Shalaine Linrud
Auburn Academy
Name: Amy MacPhee
Bolivia
Name: Jessica Marlier
Ethiopia
Name: Ivan Marsh
UK
Name: Jacob Mayor
Chad
Name: Kelly McClurg
Thailand
Name: Caitlin Meharry
Brazil
Name: Jeremy Meyer
Nicaragua
Name: Natalie Montaldi
Palau
Name: Nora Moon
Majuro
Name: Darby Moore
Riverside, Zambia
Name: Jaimie Myaing
Majuro
Name: Megan Newmyer
Zambia
Name: Ricky Oliveras
Thailand
Name: Austin Owen
New Zealand
Name: Tekoa Penrose
Nicaragua
Name: Raf Preuss
Pohnpei
Name: Sonya Reaves
GCA
Name: Lemmy Recinos
Pohnpei
Name: Byron Rivera
Palau
Name: Brandan Roberts
Thailand
Name: Lorriane Rollins
Ebeye
Name: Joey Rouse
Bass Academy
Name: Katherine Rueda
Honduras
Name: Clifton Schaller
Riverside, Zambia
Name: Jenna Schleenbaker
Poland
Name: Aaron Seaman
Highland Academy
Name: Jennifer Seymour
Tasba Raya, Nicaragua
Name: Joseph Shoemate
Ecuador
Name: Shaunda Taylor
Ozark Academy
Name: Kristin Thomas
Chad
Name: Christina Tozer
Nicaragua
Name: Jeremy Weaver
Zambia
Name: Beth-Anne White
Korea
Name: Matthew White
Korea
Name: Ryan Whitehead
GCA
Name: Katie Williams
Honduras
Name: Emily Yoder
Thailand
Name: Scott Young
Majuro